6. Zimowe Grand Prix Białegostoku -23.02.2019 – I runda SMB i SMOB 2019

Nowy rok, nowy sezon rajdowy, nowe możliwości!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich bardzo serdecznie na pierwszą rundę Samochodowych Mistrzostw Białegostoku w sezonie 2019! Pierwsze punkty czekają na załogi, które już 23 lutego wystartują w 6. Zimowym Grand Prix Białegostoku. Organizator przewidział dla zawodników 4 próby sprawnościowe w 2 konfiguracjach z łączną długością trasy 14km. Impreza rajdowa odbędzie się na „Torze Wschodzący Białystok”, start o.10:30.

Przypominamy, że w rajdzie może wziąć udział każdy kto ma prawo jazdy kat. B i sprawny techniczne samochód wraz z ubezpieczeniem OC. Jeśli już od dłuższego czasu zastanawiałeś się nad wzięciem udziału w naszej imprezie i spełniasz powyższe warunki- zgłoś się!

Czytaj dalej...

Uroczyste Podsumowanie sezonu sportu samochodowego AP – zmiana daty.

W związku z ustanowieniem przez władze państwowe żałoby narodowej na sobotę 19 stycznia 2019r., KSS AP zdecydowała o zmianie daty uroczystego „Podsumowania sezonu sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego“ na sobotę 26 stycznia 2019r. Miejsce, godzina rozpoczęcia uroczystości oraz inne ustalenia pozostają bez zmian. Wszystkie osoby, które zadeklarowały obecność na uroczystości, proszone są o jej ponowne potwierdzenie do poniedziałku 21.01.2019r. na mail rajdu: biurorajdu@ap.bialystok.pl- w odniesieniu do nowej daty. Osoby, które dokonały wpłaty za część bankietową, a nie będą mogły uczestniczyć w imprezie w nowej dacie, otrzymają zwrot wpłaconej kwoty w formie w jakiej została ona dokonana. Liczymy, że powyższa decyzja Komisji spotka się ze zrozumieniem wśród zainteresowanych osób.

Czytaj dalej...

Podsumowanie sezonu sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego

W sobotę 19 stycznia 2019r. o godz. 19.00 w Hotelu Leśny (sala restauracyjna) w Białymstoku przy ulicy Al. Jana Pawła II 77, odbędzie się uroczyste „Podsumowanie sezonu sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego”. Serdecznie zapraszamy wymienionych niżej zwycięzców klasyfikacji Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2018, sędziów oraz członków klubu wraz z osobami towarzyszącymi na powyższe spotkanie.

Po części oficjalnej przewidziany jest bankiet za odpłatnością 95zł/os (cena nie obejmuje napojów alkoholowych). Zwycięzcy SMB 2018 oraz sędziowie klubu – 50zł/os (osoby towarzyszące ponoszą pełną kwotę). Płatności należy dokonać w siedzibie Automobilklubu Podlaskiego lub przelewem na konto do dnia 14.01.2019r.(poniedziałek). Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj dalej...