34. Impreza Samochodowa Barbórka – 14.12.2019r. – VII runda STAG SMB i SMOB 2019 – podsumowanie

Oficjalnie sezon 2019 uważamy za zakończony!

Kilka godzin temu zakończyliśmy 34. Imprezę Samochodową Barbórka. Na starcie stawiły się 67 (!!!) załogi. Dawno takiej frekwencji nie widzieliśmy na grudniowym rajdzie- także bardzo to doceniamy. Załogi miały do przejechania 4 próby sprawnościowe z „Nocnym Trofeum Monte- Krywlany” na końcu. Warunki atmosferyczne nie współgrały z zawodnikami, kibicami ani sędziami. Z rana wiatr, później deszcz. Ostatecznie do mety rajdu dojechały 52 załogi, a mistrzem nocnego odcinka i trofeum Monte- Krywlany zdobyła załoga P. Grodzki/ K. Kosiak (BMW E36).

Czytaj dalej...

34. Impreza Samochodowa Barbórka – 14.12.2019r. – VII runda STAG SMB i SMOB 2019 – EDIT 13.12.2019r.

Sami jesteśmy w szoku, ale już dziś zapraszamy serdecznie na OSTATNI w tym roku rajd – 34. Imprezę Samochodową Barbórka! 14 grudnia zapraszamy wszystkich zawodników oraz fanów szybkiej jazdy na Tor Wschodzący Białystok, gdzie załogi będą jechały po punkty i walczyły o znalezienie się albo utrzymanie podium w poszczególnych klasyfikacjach sezonu 2019. Zawodnicy przejadą 4 próby sprawnościowe w kilku konfiguracjach, w tym po zmroku odbędzie się próba „Nocne Trofeum Monte-Krywlany”.

Organizator przewiduje również nieobowiązkowy trening z możliwością dwukrotnego przejazdu po trasie. Więcej szczegółów zostanie przedstawionych przed dniem imprezy.

Czytaj dalej...