I Runda SMB 2018 – 5. Zimowe Grand Prix Białegostoku

Kolejny sezon Samochodowych Mistrzostw Białegostoku rozpoczynamy już za dwa tygodnie. W sobotę 24 lutego 2018r. o godz. 11.30 wystartuje 5. Zimowe Grand Prix Białegostoku – I runda SMB i SMOB 2018. Ponownie jak w latach ubiegłych bazą imprezy będzie Stadion miejski w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1. Tam zlokalizowany będzie Biuro imprezy, Park przedstartowy, start imprezy, próba sportowa oraz meta wraz z rozdaniem pucharów. Dodatkowo przewidujemy drugą próbę sportową o której powiadomimy w późniejszym terminie. Łącznie rywalizacja będzie się toczyć na sześciu próbach sportowych, a wszystko to w formie Konkursowej Jazdy Samochodem.
Przypomnijmy, że cykl Samochodowych Mistrzostw Białegostoku to imprezy skierowane do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot oraz sprawne technicznie auto wraz z ubezpieczeniem OC. Po bardziej szczegółowe informacje odsyłamy do Regulaminu imprezy oraz jego załączników.
Serdecznie zapraszamy również do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym z naszego województwa!
Regulamin SMB 2018
Regulamin Uzupełniający

Czytaj dalej...

Kalendarz imprez Automobilklubu Podlaskiego na 2018r.

Poniżej prezentujemy kalendarz imprez sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego na rok 2018. Zawiera on siedem rund Samochodowych Mistrzostw Białegostoku (SMB) oraz dwie rundy cyklu Szuter Cup dla zawodników licencjonowanych. Zapraszamy wszystkich fanów sportu samochodowego do udziału w rundach SMB oraz do kibicowania rajdowym załogom na szutrowych odcinkach specjalnych rajdów z cyklu Szuter Cup. Dołożymy wszelkich starań, by imprezy Automobilklubu Podlaskiego stały na jak najwyższym poziomie organizacyjnym, sportowym i niosły ze sobą dużo pozytywnych wrażeń. Prowadzimy szereg rozmów z naszymi dotychczasowymi i nowymi partnerami w sprawie nagród dla zwycięzców, o czym już niedługo będziemy sukcesywnie informować.

Czytaj dalej...

Podsumowanie Sezonu – Fotorelacja

W sobotę 27 stycznia 2017r. odbyło się uroczyste "Podsumowanie imprez sportu samochodowego 2017 Automobilklubu Podlaskiego. Miejscem spotkania był dom weselny Gracja. Wyświetlony został film z przebiegu zawodów w 2017 roku, wręczone zostały statuetki dla zwycięzców SMB 2017 oraz złożono wiele podziękowań dla sedziów, partnerów i sponsorów imprez klubu. Na koniec Wiceprezes AP Piotr Bagniuk przedstawił projekt kalendarza imprez Automobilklubu na rok 2018 i omówił jakie są plany Komisji samochodowej na rok 2018. Po części oficjalnej nastąpiła część bankietowa z dużą ilością zabaw tańców w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy za spotkanie, gratulujemy zwycięzcom i juz niebawem zaczynamy sezon 2018, ale o tym już w przyszłym tygodniu. Fot. Pawel Polecki

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Podsumowanie sezonu sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego

W sobotę 27 stycznia 2018r. o godz. 19.00 w „Gracja” (sala pałacowa) w Białymstoku przy ulicy Towarowej 5b, odbędzie się uroczyste „Podsumowanie sezonu sportu samochodowego Automobilklubu Podlaskiego”. Serdecznie zapraszamy wymienionych niżej zwycięzców klasyfikacji Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2017, sędziów oraz członków klubu wraz z osobami towarzyszącymi na powyższe spotkanie.

Po części oficjalnej przewidziany jest bankiet za odpłatnością 105zł/os (cena nie obejmuje napojów alkoholowych). Zwycięzcy SMB 2017 oraz sędziowie klubu – 50zł/os (osoby towarzyszące ponoszą pełną kwotę). Płatności należy dokonać w siedzibie Automobilklubu Podlaskiego lub przelewem na konto do dnia 22.01.2018r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czytaj dalej...