VI runda STAG SMB i VIII runda RSMOB | 38.IMPREZA SAMOCHODOWA BARBÓRKA 2023 | EDYCJA 08.12.2023

Ten tekst zaczynamy od złej i dobrej informacji:

ZŁA INFORMACJA: Na miejscu mistrza STAG SMB 2023 już nie ma miejsca!

DOBRA INFORMACJA: Mamy mistrza STAG SMB 2023! To załoga Wojciech Czepiel / Anna Biała!

Ta dynamiczna dwójka już teraz może cieszyć się z udanego sezonu 2023. Ich ekscytujące tempo, niezawodne auto i strategiczne posunięcia zdecydowanie pozwoliły na wypracowanie przewagi nad rywalami, co zaowocowało zasłużonym pierwszym miejscem w klasyfikacji generalnej oraz zdobyciem pucharu Jerzego Poznańskiego.

Załoga Czepiel/Biała zgromadziła imponujące 137 punktów po pięciu rundach STAG SMB. Na drugiej pozycji, ze stratą 35 punktów (102), znajduje się ekipa Piotr Radziszewski/Filip Żełobowski. Trzecie miejsce zajmuje załoga Janusz Pietruczuk/Sebastian Zarecki, zbierając 59 punktów, ale wystarczająco, aby stanąć na pudle klasyfikacji generalnej pod koniec sezonu.

Te fascynujące wyniki składają się na niesamowite podsumowanie sezonu, a teraz serdecznie zapraszamy Was na emocje ostatniej tegorocznej 6 rundy STAG SMB oraz 8 rundy RSMOB.

38 edycja imprezy samochodowej Barbórka odbędzie się 9 grudnia, w sobotę tuż po Mikołajkach. W prezencie na uczestników czeka nocne trofeum Monte Krywlany na Torze Białystok.

W sumie zaplanowanych jest  6 prób rozgrywanych na Torze oraz ODTJ Faworyt w Wasilkowie, co łącznie daje niespełna 50 km  trasy, znacznie krótszej niż podczas poprzedniej imprezy „Rajdu Niepodległości”. Długość odcinków specjalnych przekracza 10 km.

Dziś otwieramy zapisy, które przyjmujemy do 7 grudnia do godziny 15:00. Jakie warunki atmosferyczne zgotuje nam tegoroczna „Barbórka”? Czy towarzyszyć nam będzie śnieg, lód, woda? A może będzie przyczepnie ? Wszystkich pasjonatów zapraszamy już 9 grudnia. 

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie w dokumentach poniżej:

Regulamin ramowy STAG SMB 2023

Regulamin uzupełniający imprezy

Harmonogram imprezy

Formularz zgłoszeniowy  | DOC

Formularz zgłoszeniowy | PDF

Zgłoszenie Team

Wzór zgody użyczenia pojazdu

EDIT 07.12.2023

Lista zgłoszeń | PDF

Komunikat nr1

EDIT 08.12.2023

Komunikat nr2

PS 1/2/5/6 TOR

PS 3/4 ODTJ