Startują Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku!

Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku

Już niebawem otworzymy kolejny cykl Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. 25 lutego w Białymstoku odbędzie się I runda SMB 2017. Po raz czwarty rozegramy również Zimowe Grand Prix.

25 lutego (godz. 11.30) na stadionie miejskim w Białymstoku odbędzie się I runda tegorocznego cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. Sezon otworzy IV Zimowe Grand Prix miasta. Podobnie jak przed rokiem rozpoczniemy rywalizację przy ulicy Słonecznej. I podobnie jak przed rokiem każda runda cyklu będzie zaliczana do Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego.

Inauguracyjna runda SMB to cztery próby sprawnościowe. Kierowcy dwukrotnie pojadą próbę tradycyjnie i dwukrotnie w innej konfiguracji. Przypomnijmy, że w cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku może wystartować każdy kierowca. Impreza będzie miała formę konkursowej jazdy samochodem i składać się będzie tradycyjnie z prób sprawnościowych. To kolejna impreza skierowana do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot oraz sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC.

Dziś otwieramy LISTĘ ZGŁOSZEŃ na I rundę SMB!

Klasyfikację ubiegłorocznego cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku wygrała załoga Tomasz Wasilewski/Karolina Kiszko (Adigo RT) przed załogą STAG Rally Team Marcinem Dziewiątkowskim i Tomaszem Kraczko. Trzecie miejsce zanotowali Robert Kwaśniak i Adam Reszuta.

Wszelkie informacje na temat imprezy dostępne będą na oficjalnej stronie cyklu (smbap.pl) oraz na profilu facebookowym cyklu (Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku). Serdecznie zapraszamy również do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym z naszego województwa!

 

Regulamin Uzupełniający

Druk zgłoszenia

Druk zgłoszenia (Team)

Wzór zgody na użyczenie pojazdu

Regulaminy krajowe PZM i załączniki w zakładce Dokumenty

Komunikat KSS AP nr 1/2017

Regulamin Ramowy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2017

Lista zgłoszeń  – ostateczna

Harmonogram badania kontrolnego BK

Schemat próby 1-2

Schemat próby 3-4

Plan Pracy Osoby Odpowiedzialnej za Kontakty z Zawodnikami

Wyniki ONLINE

Lista startowa PKC1
Lista startowa PS 2
Lista startowa PS 3
Lista startowa PS 4
Decyzja Dyrektora nr 1

Klasyfikacja Końcowa
Szczegółowa Klasyfikacja
Na PS1   Po PS1
Na PS2   Po PS2
Na PS3   Po PS3
Na PS4   Po PS4

Klasyfikacja Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *