43 Rajd Podlaski – Zgłoszenia

Zaczynamy przyjmowanie zgłoszeń na 43. edycję Rajdu Podlaskiego. Już 8 czerwca rusza jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń sezonu. To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także prawdziwa przygoda dla kierowców i kibiców. Rampa startowa, jak w poprzednich latach, zostanie zlokalizowana na Placu Jana Pawła II. To tam odbędzie się ceremonia otwarcia, z której zawodnicy rozpoczną rywalizację w 11 Próbach Specjalnych o łącznej długości około 25 kilometrów. Tym razem nie ograniczamy się tylko do jednego miasta; zawodnicy zmierzą się z odcinkami zarówno w Białymstoku, jak i na trasach poznanych ostatnio w Łapach.

Po ceremonii startu pierwszą próbą, którą zmierzą się załogi, będą tereny WSAP (ul. Św. Proroka Eliasza), następnie w harmonogramie pojawia się próba Eastrent przy Zespole Szkół Rolniczych, skąd przejedziemy na Lotnisko Krywlany – Ołtarz. Kolejne próby to dojazd do Łap. Tam załogi zmierzą się z PS „Agrocentrum” oraz „Cukrownią”, które pokonają dwukrotnie, po czym wrócą do Białegostoku na ulicę Kawaleryjską, gdzie znajduje się próba „BKS Hetman”( MRD- Miasteczko Ruchu Drogowego). Następnie oczekuje nas widowiskowa Próba w Centrum Miasta na Placu NZS-u. To będzie dzień pełen adrenaliny i pasji do motoryzacji!Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z pełnym harmonogramem rajdu oraz regulaminem, które znajdują się na stronie WWW.RAJDPODLASKI.PL w zakładce “zawodnicy”.

Rajd Podlaski 2024 obiecuje emocje na najwyższym poziomie dla zawodników i niezapomniane przeżycia dla kibiców. Wpiszcie datę w kalendarz,śledźcie najnowsze wieści o wydarzeniu.
Impreza pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białystok Tadeusza Truskolaskiego.
Rajd Podlaski 2024 to  3. runda STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2024 (STAG SMB) oraz 4. runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego 2024 (RSMOB).