Podsumowanie sezonu 2023

W sobotę, 27 stycznia 2024 r., o godzinie 18:00, w Hotelu Mercure w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 46, miało miejsce uroczyste „Podsumowanie sezonu 2023 Automobilklubu Podlaskiego”.

W trakcie tego wydarzenia omówiona została działalność komisji samochodowej, kartingowej oraz turystycznej. W szczególności podkreślono osiągnięcia i sukcesy uczestników STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2023.🏁

Na gali pojawili sie zwycięzcy oraz uczestnicy klasyfikacji STAG Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku 2023 oraz, a także sędziowie sportowi, członkowie klubu oraz osoby towarzyszące.

Po podsumowaniu, uczestnicy mieli okazję nie tylko do uroczystego odebrania nagród, ale także do rozmów na temat motorsportu oraz wspólnej zabawy. Atmosfera spotkania sprzyjała wymianie doświadczeń i planowaniu kolejnych moto wydarzeń.Wkrótce pojawi sie kalendarz Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na sezon 2024. To doskonała okazja, aby zacząć planować swój udział w kolejnych startach i wydarzeniach związanych z motoryzacją.

Wspólna zabawa oraz rozmowy w miłej atmosferze z pewnością umocniły więzi społeczności związanej z Automobilklubem Podlaskim.

<<< Galeria Zdjęć >>>>