8 Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego | IV runda STAG SMB i V runda RSMOB 2023 | EDYCJA 03.09.2023

Nadszedł czas na wyjątkowy punkt w kalendarzu, który wyróżnia się na tle cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku. 3 września rozpoczyna się 8 Rajd Bielska Podlaskiego – 4. runda STAG SMB oraz 5. runda RSMOB 2023.

Przed Wami wyjątkowe zmagania w tym sezonie, choć już większości startujących zawodników dobrze znane. Ósma edycja Rajdu Bielska Podlaskiego obejmuje 3 lokalizacje, na które składa się łącznie 8 Prób Sprawnościowych. Większość zawodników oczekuje na tę jedną, która dostarcza niezwykłych wrażeń w samym centrum miasta. Również w tym roku tak będzie. Próba STAG Ratusz to wyjątkowy moment, który zapewnia chwilę prawdziwych rajdowych emocji. Wspierający kibice, zamknięte ulice w centrum miasta oraz scena, z której komentowane są przejazdy, sprawiają że adrenalina skacze.

Harmonogram, który dla Was przygotowaliśmy, obejmuje łącznie wspomniane 8 PS-ów. Rozpoczęcie następuje od Próby Ikea Industry ORLA, a kolejnym etapem jest „Kon-Pol”. Obie lokalizacje zostaną pokonane przez załogi trzykrotnie. Kulminacyjnym punktem rywalizacji jest oczywiście próba w centrum miasta – STAG RATUSZ. Tutaj kibice będą mieli okazję podziwiać każdą załogę dwukrotnie. Podczas 8 Rajdu Bielska Podlaskiego uczestnicy przemierzą dystans ponad 86 km, z czego 11.50 km stanowią PS-y. Zapisy do imprezy ruszyły i będą trwały do 31 sierpnia do północy. Kolejnego dnia opublikujemy listę zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie w dokumentach poniżej:

Regulamin ramowy STAG SMB 2023

Regulamin uzupełniający imprezy

Harmonogram imprezy

Formularz zgłoszeniowy  | DOC

Formularz zgłoszeniowy | PDF

Zgłoszenie Team

Wzór zgody użyczenia pojazdu

EDIT 01.09.2023

Lista zgłoszeń | PDF

Komunikat nr1

EDIT 03.09.2023

PS 1/3/5 IKEA Industry Orla

PS 2/4/6 Kon-Pol

PS 7/8 Ratusz