Kryterium Żubra | EDIT 30.05.2023

Uwaga! Uczestnicy Samochodowych Mistrzostw Białegostoku! Podczas Rajdu Podlaskiego macie jedyną okazję aby poczuć emocje towarzyszące zawodnikom cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Już dziś otwieramy listę zgłoszeń do “Kryterium Żubra” czyli pojedynczego przejazdu z pomiarem czasu Odcinka Specjalnego Rajdu Podlaskiego !!!. Bezpośrednio przed startem zawodników RSMP na Super OS-ie w centrum Białegostoku, (2 czerwca, piątek) każda aktywna w SMB i zgłoszona do “Kryterium Żubra” załoga (kierowca i pilot) będzie miała możliwość przejechania półtorakilometrowego odcinka miejskiego oraz zawalczenia o Puchar Prezesa Automobilklubu Podlaskiego. Będzie to doskonała okazja dla uczestników, aby przetestować swoje umiejętności, zaprezentować talent i porównać czas przejazdu do tych uzyskanych przez profesjonalne załogi. Ta część trasy wyróżnia się nie tylko widowiskowym charakterem, ale także trudnościami wynikającymi z małej przyczepności nawierzchni z kostki kamiennej.

Zapisy ruszają już dziś i potrwają do północy 22 maja. Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w ”Kryterium Żubra”, nie będziecie musieli płacić wpisowego za start, pod warunkiem, że kolejnego dnia, 3 czerwca, pomożecie nam przy zabezpieczeniu odcinków specjalnych 3. Rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Podlasiu.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdziecie poniżej w regulaminie imprezy. 

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Regulamin uzupełniający

Zgłoszenie

EDIT 30.05.2023

Lista Zgłoszeń