IV runda STAG SMB i IV runda RSMOB 2022 – 11.09.2022 – EDYCJA 10.09.2022r.

Startujemy z zapisami do 7. Samochodowego Rajdu Bielska Podlaskiego. Rajd na stałe wpisał się do naszego kalendarza, w tym roku zostanie przeprowadzony 11 września, jako 4 runda STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2022,4 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego 2022.

Pierwsze załogi na starcie ustawią się o godzinie 10.00 na ulicy Adama Mickiewicza. Łącznie trasa rajdu wynosi prawie 85 kilometrów, z czego ponad 14 km. to próby sprawnościowe, łączące kilka nawierzchni: asfalt, kostkę brukową i w małym procencie szuter. W sumie na trasie zostało zlokalizowanych 8 PS. Lista zgłoszeń zostanie zamknięta w czwartek 8 września o północy. Kolejnego dnia opublikujemy ją na naszej stronie.

Rajd w Bielsku Podlaskim cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony nie tylko załóg biorących udział w imprezie, ale również kibiców i mieszkańców regionu. To impreza, która łączy ze sobą dopingowanie ulubionych załóg i udział w licznych atrakcjach, które będą czekały na całe rodziny. Na scenie, która podobnie jak w ubiegłych latach stanie w sercu miasta na Placu Ratuszowym, posłuchamy muzyki na żywo, publiczność z pewnością rozbawi występ stand-uperki Pauliny Potockiej, będziemy mogli wziąć udział w licznych konkursach i wygrać np. przejażdżkę z Patrykiem Grodzkim podczas widowiskowej próby „STAG Ratusz” , na stanowiskach zlokalizowanych obok sceny zobaczymy m.in. RETRO gokarty.

Zapraszamy do śledzenia naszego facebooka, tam na bieżąco będziemy informować, co przygotowaliśmy na to wydarzenie.

Wrześniowa runda będzie półmetkiem tegorocznych zmagań. Po trzech rundach w klasyfikacji generalnej, na trzecim miejscu z 65 punktami jest załoga Janusz Pietruczuk/Sebastian Zarecki startujący BMW 330, na drugim miejscu z 68 punktami jest załoga Piotr Pezowicz/Dawid Piwko – BMW 318ti. Na najwyższym stopniu podium z 69 punktami załoga Tomasz Wasilewski/ Łukasz Struk startujący Mitsubishi Lancer EVO X.

Jak układa się punktacja w poszczególnych klasach sprawdzicie w poprzednim wpisie: http://smbap.pl/2022/07/klasyfikacja-stag-smb-2022-po-iii-rundzie/

Szczegóły dotyczące 7 Rajdu Bielska Podlaskiego znajdziecie w dokumentach poniżej:

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie w dokumentach poniżej:

Regulamin ramowy STAG SMB 2022

Regulamin uzupełniający imprezy + harmonogram

Formularz zgłoszeniowy  | DOC

Formularz zgłoszeniowy | PDF

Zgłoszenie Team

Wzór zgody użyczenia pojazdu

EDIT 09.09.2022r

Lista zgłoszeń

Komunikat nr1

Harmonogram czasowy

EDIT 10.09.2022r

PS 1/3/5 IKEA Industry Orla

PS 2/4/6 Eastrent

PS 7/8 STAG Ratusz