Nagrody o wartości 20 000 zł w STAG SMB 2021

Sezon rajdowy 2021r. zbliża się wielkimi krokami. Zaczynamy w śnieżnych warunkach, jak słonko nam przygrzeje będziemy jeździć po asfalcie, a kto wie, możliwe że sezon zakończymy w grudniu znów na śniegu. Zaplanowaliśmy siedem rund cyklu STAG SMB i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich, bo jest o co walczyć.

Nasz tytularny sponsor firma AC SA – producent instalacji gazowych STAG wspiera cykl Samochodowych Mistrzostw Białegostoku oraz przygotował nagrody w Pucharze STAG LPG CUP – pierwsze trzy miejsca otrzymają vouchery na kwoty odpowiednio 3000zł, 2000zł oraz 1000zł do wykorzystania w sklepie rajdowym. Punkty do klasyfikacji STAG LPG zbierają załogi startujące autami zasilanymi instalacją LPG, bez względu na pojemność silnika.

Firma MSP Mielniczyn właściciel sklepu msp-motorsport.pl dla najlepszych załóg klasyfikacji generalnej ufundowała dwie nagrody. Pierwszą jest indywidualnie zaprojektowany, bardzo lekki i elastyczny kombinezon rajdowy z homologacją FIA z logo i nazwiskiem zawodnika. Drugą nagrodą jest fotel z homologacją FIA z „uszami”.

Dodatkowo dla zawodników startujących w STAG SMB firma MSP Motorsport oferuje rabat 5% na opony firmy MRF TYRES.

Dla pierwszej załogi klasyfikacji generalnej która nie posiada w samochodzie klatki bezpieczeństwa firma Trela Motorsport ufundowała klatkę bezpieczeństwa. Paweł Trela posiada wieloletnie doświadczenie w motorsporcie jako zawodnik rajdowy, driftingowy oraz konstruktor aut do sportu gwarantujące wysoką jakość. Mamy nadzieję że doposażenie auta zawodnika SMB w klatkę bezpieczeństwa pomoże w rozwoju sportowym i przyszłych startach w imprezie Super KJS lub w Rajdzie Okręgowym. Sami jesteśmy ciekawi kto zdobędzie tą nagrodę.

Ciekawą nagrodą nie tylko ze względu na wartość ale również na historię będzie kask Stilo WRC którego przekazany przez Jarosława Kazberuka. Kask ma wbudowany interkom oraz uchwyty do systemu Hans. Homologacja FIA nie jest najnowsza, ale kask może jeszcze długo posłużyć w rajdach okręgowych.

Jesteśmy dumni z kontynuacji współpracy ze sponsorem tytularnym SMB firmą STAG oraz z nawiązania współpracy z nowymi partnerami : firmą MSP – Motorsport oraz Trela Motorsport. Łączna pula nagród w sezonie 2021 wynosi blisko 20 000 zł. To pierwszy raz w długiej historii Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, kiedy możemy się pochwalić takimi nagrodami. Oczywiście jeśli zwycięzca w klasyfikacji generalnej będzie miał już kombinezon, będzie mógł wybrać dowolną z nagród. Pozostaje tylko zdobyć największą liczbę punktów w siedmiu rundach sezonu 2021 STAG SMB. Powodzenia.