Informacje dot. Oficjalnego Podsumowania STAG SMB 2020 i SMOB 2020

Rok 2020 za nami co oznacza, że należy podsumować ubiegły sezon zanim zaczniemy nowy.

Niestety w związku z panującą epidemią nie jesteśmy w stanie zorganizować oficjalnego podsumowania sezonu 2020 tak jak dotychczas to robiliśmy – wręczania nagród w otoczeniu nagrodzonych zawodników oraz sędziów, a potem bawienie się przy muzyce do samego rana. Jako, że potrzeba jest matką wynalazków postanowiliśmy zorganizować transmisję na żywo, gdzie podsumujemy zeszłoroczne zmagania, przedstawimy oficjalnych zwycięzców poszczególnych klasyfikacji , wręczymy puchary i nagrody (na razie wirtualnie) oraz przedstawimy nasze plany na sezon 2021.
Z tego miejsca chcemy Was wszystkich serdecznie zaprosić na Oficjalne Podsumowanie  STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2020 oraz Samochodowych Mistrzostw Okręgu Białostockiego 2020, które odbędzie się w najbliższy piątek (15.01.2021r.) o godz. 18 na YouTube @AkPodlaski. Link do relacji zostanie udostępniony w piątek.
Nie możemy się spotkać, ale możemy się zobaczyć online. Mamy nadzieję, że pomimo odmienionej formy podsumowania będziecie z nami!
Do zobaczenia (i usłyszenia)!