35. Impreza Samochodowa Barbórka 2020 – 12.12.2020r. – VII runda STAG SMB i VII runda SMOB – EDIT 11.12.20r.

Dobrnęliśmy do ostatniego miesiąca sezonu 2020, a to może oznaczać tylko jedno – 35. Impreza Samochodowa Barbórka 2020!!!

Już 12 grudnia przygotujcie się na potężna dawkę motoryzacji oraz adrenaliny. Załogi na Torze Białystok będą miały przygotowane 4 przejazdy specjalne, z których ostatni będzie walką o puchar „Nocne Monte Krywlany”. Dla wielu załóg jest to ostatnia szansa na utrzymanie się na podium bądź wywalczenie swojego miejsca w TOP3 poszczególnych klasyfikacji sezonu 2020.

Jak przy każdej imprezie zachęcamy załogi z autami z instalacją gazową do brania udziału w klasyfikacji STAG LPG CUP, gdzie sponsor tytularny cyklu Stag Autogas Systems nagrodzi najszybszych na koniec sezonu nagrodami na kwotę 6000zł.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 grudnia (czwartek) do godz. 15:00. Aby być na bieżąco zapraszamy do obserwowania nas na fb Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku. Mamy nadzieję, że tak jak ostatnio wypełnicie listę po sam brzeg i w licznym gronie w pięknym motoryzacyjnym stylu zakończymy ten sezon!

Do zobaczenia wkrótce!

 

Partnerzy rajdu:

STAG Autogas SystemsEDEN Hurtownia Motoryzacyjna, mobilerentBiałystokOnline.plRMF MAXXXGazeta WspółczesnaKurier Poranny – poranny.plPolskie Radio Białystok

 

 

Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższych Regulaminie i załącznikach.

Regulamin ramowy STAG SMB 2020

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy .doc

Formularz zgłoszeniowy .pdf

Karta BK .pdf

Zgłoszenie TEAM

Zał. nr 3

Zał. nr 3b

Zał. nr 3c

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Plan Organizacyjno – Sanitarny

 

EDIT 10.12.20r

Lista zgłoszeń 

Komunikat nr 1

 

EDIT 11.12.20r.

Schematy prób