29. Rajd Niepodległości – 11.11.2020r. – VI runda STAG SMB i VI runda SMOB -EDIT 10.11.2020r.

11 listopada zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na już VI rundę STAG Samochodowych Mistrzostw Białegostoku!

29. Rajd Niepodległości za trochę więcej niż tydzień, więc serdecznie zachęcamy do nie zwlekania z zapisami. Na zawodników czeka 9 prób sprawnościowych w 3 lokalizacjach – Outlet Białystok, Tor Białystok oraz Samasz (Białystok).
W dobie pandemii bardzo prosimy o zachowanie bezpieczeństwa – dezynfekcja rąk, zachowanie bezpiecznych odległości itp. Bardzo prosimy o przekazanie znajomym oraz osobom wybierającym się w roli widza, iż na terenie rajdu mogą przebywać wyłącznie organizator, sędziowie oraz uczestnicy. Odprawa zawodników odbędzie się na parkingu Outlet Białystok, listy oraz wyniki będą zamieszczone na fb i stronie rajdu (www.smbap.pl) oraz www.rs.indelimo.pl.
Serdecznie zachęcamy zawodników z autami z instalacją gazową do brania udziału w imprezie motoryzacyjnej. Wraz ze sponsorem tytularnym, firmą STAG Autogas Systems stworzyliśmy dla Was klasyfikację STAG LPG CUP, w której pod koniec sezonu trzy najlepsze załogi otrzymają nagrody opiewające na sumę 6000zł.

Zapisujcie się i do zobaczenia 11 listopada!

 

Partnerzy rajdu:

STAG Autogas SystemsEDEN Hurtownia MotoryzacyjnamobilerentBiałystokOnline.plRMF MAXXXGazeta WspółczesnaKurier Poranny – poranny.plPolskie Radio Białystok

 

 

Wszystkie szczegóły znajdują się w poniższych Regulaminie i załącznikach.

Regulamin ramowy STAG SMB 2020

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy .doc

Formularz zgłoszeniowy .pdf

Karta BK .pdf

Zgłoszenie TEAM

Zał. nr 3

Zał. nr 3b

Zał. nr 3c

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Harmonogram 

Plan Organizacyjno – Sanitarny

 

EDIT 09.11.20r.

Lista zgłoszeń

Komunikat nr 1

 

EDIT 10.11.20r.

Schematy prób