34. Impreza Samochodowa Barbórka – 14.12.2019r. – VII runda STAG SMB i SMOB 2019 – EDIT 13.12.2019r.

 

Sami jesteśmy w szoku, ale już dziś zapraszamy serdecznie na OSTATNI w tym roku rajd – 34. Imprezę Samochodową Barbórka! 14 grudnia zapraszamy wszystkich zawodników oraz fanów szybkiej jazdy na Tor Wschodzący Białystok, gdzie załogi będą jechały po punkty i walczyły o znalezienie się albo utrzymanie podium w poszczególnych klasyfikacjach sezonu 2019. Zawodnicy przejadą 4 próby sprawnościowe w kilku konfiguracjach, w tym po zmroku odbędzie się próba „Nocne Trofeum Monte-Krywlany”.

Organizator przewiduje również nieobowiązkowy trening z możliwością dwukrotnego przejazdu po trasie. Więcej szczegółów zostanie przedstawionych przed dniem imprezy.

To również ostatnia szansa w tym sezonie dla załóg z instalacją gazową na spróbowanie swoich sił w rajdach. Sponsor tytularny STAG Autogas Systems przewiduje dla zwycięzców nagrody obejmujące na kwotę 6 000zł!

Osoby chcące wziąć udział w imprezie rajdowej powinny posiadać – prawo jazdy kat. B, sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC. Zachęcamy do zgłaszania się!

Partnerzy rajdu:
mobilerent, RACE GC, Galonoleje, AG Racing CenterWORD Białystok, Bosir Białystok, Camera Cafe, Polskie Radio Białystok, TVP3 Białystok, RMF MAXXX, Gazeta Współczesna, BiałystokOnline.pl, Kurier Poranny – poranny.pl

 

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach.

REGULAMIN STAG SMB 2019

Regulamin uzupełniający

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenie TEAM

Karta BK

Zał. nr 3

Zał. nr 3b

Zał. nr 3c

Wzór zgody użyczenia pojazdu

Pliki w .doc

Formularz zgłoszeniowy.doc

Karta BK.doc

EDIT 06.12.2019r.

PLAKAT

EDIT 12.12.2019r.

Lista zgłoszeń

Komunikat nr 1

EDIT 13.12.2019r.

Trasa