V SMB 2018 w Bielsku Podlaskim – edit schematy prób, wyniki online

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kolejną, V już rundę SMB 2018, czyli „3. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego”. Impreza pod Honorowym Patronatem Burmistrza miasta Bielsk Podlaski, Pana Jarosława Borowskiego’ odbędzie się w niedzielę 9 września 2018r. na terenie miasta Bielsk Podlaski. Część administracyjna w dniu imprezy odbędzie się w budynku byłej Szkoły Podstawowej nr 5 na ul. Kopernika, a Badanie Kontrolne aut zostanie przeprowadzone w Parku przedstartowym na ul. Mickiewicza.
Start zlokalizowany będzie wzorem ubiegłej edycji na ul. Sienkiewicza, a pierwsza załoga wyruszy na trasę o godz. 11.00. Uczestnicy będą rywalizować na trzech próbach sprawnościowych w dwóch sekcjach: „MPEC” (0,8km), „MOSiR” (1km) i „POM” (2km). Zmagania zakończą się dwukrotnym przejazdem widowiskowej próby „Ratusz”(1,1km) w samym centrum miasta. Łącznie osiem prób sprawnościowych i bardzo kompaktowa trasa o długości 30km.
Serce imprezy, to Plac Ratuszowy i Mini Fan Park. Tam ze sceny będziemy komentować zmagania załóg, ogłaszać wiele różnych konkursów z nagrodami, prezentować wyczynowe i inne ciekawe auta oraz ukoronujemy zwycięzców rajdu. Będzie też można sprawdzić się w alko goglach, „pijanym rowerze”, symulatorze działania poduszki powietrznej, a także wygrać przejazd z licencjonowanym zawodnikiem po trasie PS „Ratusz”.
Na czele klasyfikacji generalnej z 92pkt, po czterech rundach cyklu SMB 2018, widnieje Tomasz Wasilewski i Łukasz Struk (Mitsubishi Lancer EVO X). Z 62pkt na drugiej pozycji plasuje się zaloga Daniel Jedliński i Andrzej Grześko (BMW 323Ti). Trzecie miejsce i 49pkt zajmuje Marcin Malinowski (Ford Fiesta ST). Kto wygra „3. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego”, przekonamy się już nie długo. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Jeśli masz prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC oraz lubisz rywalizację, to nie czekaj – zgłoś się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu.

PS 1/4 MPEC
PS 2/5 MOSIR
PS 3/6 POM
PS 7/8 Ratusz

Wyniki on-line

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach.

Lista zgłoszeń – ostateczna
Harmonogram BK
Karta BK
Schemat rozmieszczenia numerów startowych
Plakat – do pobrania

Harmonogram czasowy
Formularz Zgłoszeniowy – elektroniczny
Formularz Zgłoszeniowy – tradycyjny
Zgłoszenie TEAM 2018

Zał nr 3
Zał nr 3b

Wzór zgody na użyczenie pojazdu

Regulamin SMB 2018
Regulamin Uzupełniający
Zgłoszenia oraz pytania należy kierować na adres mailowy: biurorajdu@ap.bialystok.pl
Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.