IV Runda SMB 2018 – EDIT 17.06 lista startowa, wyniki on-line

Przed nami ostatnia w tym półroczu odsłona cyklu Samochodowych Mistrzostw Białegostoku (SMB) 2018. 4. runda SMB 2018, odbędzie się na terenie Toru „Wschodzący Białystok” w niedzielę 17 czerwca 2018r. Rywalizacja rozpocznie się o 11.00, a uczestnicy zmierzą się z czterema próbami sprawnościowymi (PS) w dwóch konfiguracjach. Dołożymy starań, aby te konfiguracje zaspokoiły amatorów prędkości oraz prób bardziej technicznych. Również i przy tej rundzie nie ma obowiązku jazdy z pilotem. Park przedstartowy zlokalizowany będzie na parkingu przy torze.
W klasyfikacji generalnej cyklu po trzech rundach, nadal na prowadzeniu znajduje się załoga Tomasz Wasilewski i Łukasz Struk (Mitsubishi Lancer EVO X), którzy zgromadzili 71pkt. Drugie miejsce zajmuje triumfator 3. rundy Marcin Malinowski na Ford Fiesta ST (44). Po nieukończonej ostatniej imprezie Adam Tumiel i Konrad Bitowski (Subaru Impreza GT) spadli na miejsce trzecie i nadal mają 37pkt.
Jeśli masz prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC oraz lubisz rywalizację, to nie czekaj – zgłoś się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu.

Szczegóły imprezy zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach

Lista startowa PKC2
Komunikat Dyrektora nr 2
Transmisja LIVE
Lista startowa PKC1
Wyniki on-line
Schematy prób
Regulamin SMB 2018
Regulamin Uzupełniający
Formularz Zgłoszeniowy – elektroniczny
Formularz Zgłoszeniowy – tradycyjny
Zgłoszenie TEAM 2018

Zał nr 3
Zał nr 3b
Lista zgłoszeń
Harmonogram BK
Przypominamy, że zgłoszenia przyjmujemy do jutra (15.06) do godziny 15!
Wzór zgody na użyczenie pojazdu

Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.