II Runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2018 [EDIT 16.03 Trasa, lista zgłoszeń, BK]

Jeszcze na dobre nie opadły emocje po „5. Zimowym Grand Prix Białegostoku”, a my już zapraszamy na 2. Rundę SMB 2018. Impreza odbędzie się w sobotę 17 marca 2018r., czyli już za niecałe dwa tygodnie. Bazą imprezy będzie Tor „Wschodzący Białystok” i tam ustawimy cztery próby sportowe, każda o dł. ponad 2km w trzech lub czterech konfiguracjach. Startujemy o godzinie 11.30. Park przedstartowy zlokalizowany będzie na drodze dojazdowej do toru oraz na parkingu trawiastym. To druga już impreza na obiekcie Tor „wschodzący Białystok” organizowana przez Automobilklub Podlaski i w tym miejscu możemy Wam przekazać, że z pewnością nie ostatnia w tym roku.


W klasyfikacji generalnej cyklu, po I rundzie SMB, Tomasz Wasilewski i Łukasz Struk (Mitsubishi Lancer EVO X) prowadzą mając 28pkt. Załoga Adam Tumiel i Maciej Rybak (Subaru Impreza GT) mają 5 pkt. straty do liderów. Na trzeci miejscu jest Grzegorz Sianko i Jacek Pliszka (16pkt), którzy swą przednionapędową Honda Civic świetnie poradzili sobie w mroźnych warunkach 5. Zimowego GP Białegostoku.
Jeśli masz prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC oraz lubisz rywalizację, to nie czekaj – zgłoś się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu.

W celu usprawnienia i ułatwienia wysyłania zgłoszeń do imprez SMB, od 2. Rundy zachęcamy do skorzystania z elektronicznego formularza dostępnego poniżej. Zachęcamy do przesyłania swych opinii na jego temat, na adres biurorajdu@ap.bialystok.pl.

Szczegóły imprezy zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach.

Regulamin SMB 2018
Regulamin Uzupełniający
Formularz Zgłoszeniowy – elektroniczny
Formularz Zgłoszeniowy – tradycyjny
Zgłoszenie TEAM 2018

Zał nr 3
Zał nr 3b

Wzór zgody na użyczenie pojazdu
Zapraszamy również na profil Samochodowych Mistrzostw Białegostoku na portalu Facebook.

Lista zgłoszeń – ostateczna
Harmonogram BK

Schemat trasy
Lista startowa PKC 1
Lista startowa PKC 2
Lista startowa PKC 3