1. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego – II SMB 2016 – 03.04.2016r. – WYNIKI

Załoga ADIGO RT w składzie Tomasz Wasilewski i Karolina Kiszko (Mitsubishi Lancer EVOX) wygrali „1. Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego”, II rundę SMB i SMOB 2016.

Wyprzedzili o 19s drugich na mecie Wiesława Zagona i Leszka Janusza (Renault Clio Sport). Na trzecim miejscu podium stanęli Robert Kwaśniak i Adam Reszuta (BMW 318iS) , ze stratą 21,9s do liderów.

Ładna pogoda i 69 załóg na starcie zgromadziła przy trasie tłumy bielszczan. To było ich pierwsze spotkanie z tego typu imprezą. Liczne konkursy i atrakcje z dziedziny BRD zapewnione przez firmy OSK Falkowski TEAM oraz AUTOTECHNIK Marian Dąbrowski, a animowane przez Kreatywny Bielsk, spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów.

W tym miejscu chcielibyśmy złożyć gorące podziękowania dla osób i instytucji bez pomocy których nasza impreza zapewne by się nie odbyła. Tak więc dziękujemy m.in. dla:

  • Urzędu Miasta Bielsk Podlaski na czele z Burmistrzem Bielska Podlaskiego Panem Jarosławem Borowskim
  • Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim i Pana Wicestarosty Piotra Bożko
  • Pani Wójt Raisy Rajeckiej i OSP Piliki
  • Kreatywny Bielsk w osobach Piotra Wawulskiego i Mateusza Sacharzewskiego
  • Godboys (and girls J)
  • sponsorom imprezy: OK.TAXI 196-26, OSK Falkowski TEAM oraz AUTOTECHNIK Marian Dąbrowski
  • firm, które użyczyły swych placów pod organizacje prób, tj.: Metal Złom, Zamet, DeFacto, GS, PSS Społem oraz Netter
  • sędziom Automobilklubu Podlaskiego

W poszczególnych klasach tryumfowali: K1 – Tomasz Teśluk i Jarosław Monachowicz (Fiat SC); K2 – Grzegorz Sianko i Jacek Pliszka (Honda Civic); K3 – Wiesław Zagon i Leszek Janusz; K4 – Tomasz Wasilewski i Karolina Kiszko; klasa GOŚĆ – Darius Saulevicius i Andrius Saulevicius (Toyota Yaris T-Sport. Puchar RWD padł łupem trzecich na mecie Roberta Kwaśniaka i Adama Reszuty. W klasyfikacji TEAM zwyciężyło ADIGO RT (48pkt). Drugie miejsce przypadło dla STAG Rally Team (33pkt.), a trzecie MADNESS GRUPA RAJDOWA (17pkt.)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom mając nadzieję, że za rok spotkamy się w Bielsku Podlaskim przy okazji „2. Samochodowego Rajdu Bielska Podlaskiego”.

Poniżej prezentujemy wyniki II rundy SMB 2016

Klasyfikacja Końcowa

Szczegółowa Klasyfikacja

NaSZ1
PoSZ1
NaSZ2
PoSZ2
NaSZ3
PoSZ3
NaSZ4
PoSZ4
NaSZ5
PoSZ5
NaSZ6
PoSZ6

Klasyfikacja Team

Lista Kar

Lista Wykluczeń

Galeria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *