III. Zimowe Grand Prix Białegostoku – 13.02.2016r.

III. Zimowe Grand Prix Białegostoku – I runda Samochodowych Mistrzostw Białegostoku 2016 – oficjalnie rozpocznie sezon rajdowy na Podlasiu. Impreza w formie sprintu odbędzie się w sobotę 13 lutego na terenie stadionu miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1, a start pierwszego auta przewidziany jest na godz. 11.30.

Jest nam niezmiernie miło, że będziemy mogli skorzystać z tego miejsca, gdyż są tam doskonałe warunki do rajdowej rywalizacji. Uczestnicy zmierzą się z jedną próbą pokonywaną trzy razy w jedną stronę oraz dwa razy w drugą (tzw. rewers). Łącznie 5 prób sprawnościowych. Bardzo równa nawierzchnia trasy w całości składa się z kostki brukowej. Istnieje możliwość udziału samego kierowcy bez pilota.

Warto nadmienić, że poza klasami pojemnościowymi w sezonie 2016 również rozgrywany będzie Puchar Jerzego Poznańskiego, Puchar RWD oraz klasyfikacja Team. Niestety ze względu na małą frekwencję w 2015r. nie będzie kontynuowany Puchar Pań. Pozostaje Power Stage, a więc próba premiowana dodatkowymi punktami do klasyfikacji generalnej.

Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w cyklu SMB, to nadarza się ku temu wspaniała okazja. Jeśli lubisz szybką, ale i mądrą jazdę samochodem z dużą dawką rywalizacji, to jest to impreza dla Ciebie. Posiadasz prawo jazdy kategorii B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC i NNW? Nie czekaj – zgłoś się! Nie trzeba posiadać licencji sportu samochodowego, ani specjalnie przygotowanego samochodu.

Szczegóły zawarte są w Regulaminie uzupełniającym i w załącznikach.
Regulamin Uzupełniający
Formularz zgłoszeniowy

EDIT 10.02.16

Lista zgłoszeń – zamknięta
Harmonogram BK

EDIT 02.12.16

Sz 1/2 Stadion
Sz 3/4 Stadion REV

EDIT 02.12.16

Komunikat nr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *